خاطرات من از پاریس

هفته پیش رفتیم پاریس، جاتون خالی، خیلی خوش گذشت... اونجا با بلندترین طاق نصرت جهان، لادفانس عکس گرفتم...

 

Image and video hosting by TinyPic

 

عکس پایینی رو هم با طاق نصرت تریومف، یا پیروزی گرفتم... مامان بخاطر این عکس یه شیرجه اساسی رفت تو خیابوننیشخند

 

Image and video hosting by TinyPic

 

من در همون خیابونه که آخرش لیزه نیشخند............ شانزه لیزه....

 

Image and video hosting by TinyPic

 

من و سارکوزیشیطان

 

Image and video hosting by TinyPic

من و ایفلعینک

 

Image and video hosting by TinyPic

یه چیزی هم بگم بخندین...رفتیم به دیدن مقبره ی ناپلئون، اونجا تعداد زیادی سرباز با لباسهای قشنگ داشتن برنامه اجرا میکردن و بعد هم برای گرفتن عکس یادگاری همه شون جمع شدن روی پله های ورودی ساختمان مقبره... من اول یه عکس  از دور باهاشون گرفتم............. بعد مامان و بابا هی گفتن برو پیششون بایست تا عکس بگیریم، من هم  خجالت رو کنار گذاشتم و رفتم جلو، ولی هنوز کاملا برای عکس گرفتن آماده نشده بودم که یه دفعه سربازها همه با هم هووووووووووووووووووو کشیدن، فکر کنم عکسشون رو گرفته بودن و خوشحال بودن که برنامه تموم شده!!

و این شد که من یه دفعه از صداشون ترسیدم و نتیجه اش این عکس شدخجالت

 

Image and video hosting by TinyPic

میبینین؟ همه دارن به عکس العمل من میخندننیشخند

از پاریس برای خودم یه جاکلیدی ایفل خریدم و به دسته کلید دوچرخه ام وصلش کردم، و با اینکه خیلی وقته که با دوچرخه نمیرم مهد کودک، ولی دسته کلیدم رو با خودم میبرم و ایفلش رو به دوستام نشون میدممژه

 

/ 7 نظر / 38 بازدید
خان دایی

سلام مسافر کوچولو، چطوری دایی؟ خوبی؟ کوه معرفت! شنیدم دیگه منو نمی شناسی... [ماچ][گل][گل][گل]

بهاریا

با مزه بود[خنده]عکست هم با ایفل خیلی قشنگ شده[چشمک] خوش با شید...............[گل]

علی یار

سلام کیهان خوبی عزیز دل عمو؟ عکسای پاریس گردیت خیلی قشنگند از جمله ایفل و تئاتر سربازان فرانسوی. راستی فکر میکنم بروکسل هم رفته بودی از اونجا چه خبر؟

علی یار

بازم سلام الان داشتم حکایت رفتنت به قلا دیوید و گزارش چند زبانت رو از اون جشن تولد میخوندم. اگر چه فاسی رو پاس نداشته بودی که هیچ آلمانی رو هم پاس نداشته بودی اما میشه تصور کرد چه با مزه تعریف کردی. اینجور صحبتت که به قول خاله بهاره شده لر فرنگی اما چیز مرسومی در ارائه دروس دانشگاهی هست از طرف اساتید هست. میگم زود داری استاد میشی ها باید به استاد علی محمد بگیم داره رقیب پیدا میکنه.

بهاره اله بخش

این عکسهات بی نظیر بود عزیز دلم. مخصوصا عکست با سارکوزی و ایفل. بارخدایا به کیهان ما مقامی بالاتر از مقام سیاسی سارکوزی عطا بفرما که زین پس سارکوزی با عکس کیهان عکس بگیرد. پروردگارا به ما نیز شرف حضور در اماکن متبرکه و ایفل و طاقهای نصرت چهان عنایت بفرما. بارالها این مسافر کوچولو و پدر و مادرش را زودتر دور جهان بگردان و به ما و کلیه ی هواخواهانشان بازگردان. آمین[گل][نیشخند][قلب][ماچ]

پویان و مامان

همیشه به سفر آقا. پس جهانگردی تو شما خونوادگیه هان؟ خوش باشید گل پسر.