از همه جا، از همه رنگ

اول اینکه خیلی وقته آپ نکردم، شرمنده، این به دلیل این نیست که شیرین زبونی و حاضر جوابی نکردم توی این مدت، بلکه به این دلیله که تعطیلات کریسمس طولانی شد و من هم که مهدکودکم تعطیله و توی خونه موندم و دیگه روال کار و زندگی رو از دست مامانم در آوردم.
همش پای کامپیوتر میشینم و بازی دانلود میکنم و باهاشون بازی میکنم.
( شمردین چند تا این گفتم توی این دو خط بالا؟)

دوم، دیروز خان دایی جونم از مالزی یه سری عکس برامون فرستاده بود که وقتی دیدمشون یه دفعه رفتم تو فکر و به مامانم گفتم: " کاشکی منم بزرگ بودم و میرفتم مالزی با دوستام عکس میگرفتم برای همه میفرستادم."

سوم، امروز که مامان و بابام سر صبحانه داشتن حرف میزدن( علیرغم این که همیشه بهشون میگم سر غذا آدم حرف نمیزنه!!!)، مامان میگفت:" بابام برای داداشم که مالزیه نگرانه، میگه تو با شوهرتی خیالم راحته ولی اون تنهاس"
منم زودی جواب دادم:" خوب دایی هم زن میگیره!"

چهارم، در مورد مارمولکم که دیگه زیاد مطمئن نیستم که خوشگله، باید بگم که بعد از حدود 2 هفته هنوز همونطوری توی پلاستیکش با شکم پاره مونده و من هم اصلا باهاش بازی نکردم.
تازه در یک اقدام جوانمردانه که از خلق و خوی ورزشکاریم ناشی میشد، به مامانم پیشنهاد دادم که اونو بندازه بیرون.
آخه من که نمیتونم ناراحتی مامانم رو ببینم. آخه خودم شنیدم که داشت به بابام میگفت از اون موقعی که اون مارمولک اومده تو خونه احساس میکنم امنیت جانی ندارم!!!

پنجم نداریم، لطفا مزاحم نشوید.

/ 7 نظر / 5 بازدید
خاله بهار

ای شيرين زبون من. دلم ميخواد گازت بگيرم اساسی. اينجوری

zan ammo

salam keyhan jon hala bebinam az tatili khaste shodi ya na delet baraye kinder garten tang shode?barat ye matlabe ghabele tavajoh to ghesmate deltangi..gozashtam

کیهان جواب زن عمو

سلام زن عموی مهربون، از توجه ات به خواسته های من ممنونم. عکس پفک رو هم توی میل مامانم دیدم، میرم لیدل میخرم. مرسی

خان دایی

سلام دایی جان، خوبی؟ اول اینکه دمت گرم! دوم اینکه دایی جان از همون جا برامون عکسهات رو بفرست. سوم اینکه بازم دمت گرم. چهارم اینکه خیلی مردی که مراقب مامانتی. پنجم اینکه این رسمش نیست هان!

آزاده بشارتی

وبلاگ ادبی «مورچه» مخصوص کودکان عزيز به روز می باشد و از تو کوچولوی عزيز دعوت می شود که خودت يا مامان شعر را بخوانيد و نظرتان را بگوييد... دوستت دارم کوچولوی من...

آزاده بشارتی

سلام عزيز قربون کيهان کوچولو... لينک وب قشنگش اضافه شد... راستی به aziloo.blogfa.ir هم سر بزنید...

نرگس کوچولو

سلام آقا کيهان خوبی؟ باسرمای آلمان چه ميکنی؟ خوشحالم که باتو آشنا شدم. اگه لينکم کنی جبران می کنم